Özel Dizayn Cephe Elemanları

Standartların dışına çıkmak isteyenler için en iyi tercihlerden biri olan prekast, tasarım noktasında da bu yöntemi tercih edenlere farklılığı sağlıyor. Özel dizayn cephe elemanları sayesinde tercih edeceğiniz tasarımlara göre en sağlam ve estetik cephe elemanları ile yapım işlemi tamamlanıyor. Prekast beton işlemi ile yapınıza kattığınız sağlamlığa, prekast cephe kısmında da özel dizayn cephe uygulamaları ile istediğiniz sanatsal tasarımı tercih edebileceksiniz. Prekastın sunduğu özel dizayn cephe sistemlerinde dış cephede her aşamada ve alanda bunlardan yararlanabiliyorsunuz. Beonsan, 3D görselleştirme gibi hizmetleri ile işlemlerin öncesinde istediğiniz tasarımı onayınıza da sunuyor. 

Dekoratif Prekast Cephe Uygulamaları

Yapılarınıza estetiklik katacak olan prekast dış cephe kaplama uygulamalarında istediğiniz tasarımları seçebilir, kapı, pencere ve basamak gibi daha birçok alanda bunları tercih edebilirsiniz. Panel olarak prekast kaplama cepheleri dışında işin daha çok estetiklik kısmını ortaya çıkaran prekast söve işlemlerinde bunları görebilirsiniz. Kolon başlıkları, kat silmeleri, kornişler, köşe kaplamalar, balustrat, korkuluk ve küpeşteler, payanda ve eliböğründeler, merdiven basamakları, saksı ve vazolar, giriş arkad ve pedimentleri gibi dış cephede tercih edilen uygulamalarda en özel tasarımları belirleyebilirsiniz. Prekast sade

Dayanıklı ve Yapınıza Özel Dizayn Prekast Tasarımları

Kendi yapılarınız için ya da konut projelerinizde, belirlediğiniz özel tasarımlarla farklılık isteyenlere hitap edebilirsiniz. Basit bir işleme tabi olan bu sistem içerisinde proje öncesinde dış cephe alanında hangi tasarımlara sahip olmak istediğinizi firma tasarımcılarına iletmeniz dahilinde prekast kalıpları bu doğrultuda çizilerek üretimine başlanır. Üstelik özel dizayn cephe elemanları yapıya ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dayanıklılık noktasında da yardımcı olmaktadır. Tasarımda istediğiniz özel işlemler dışında bu ürünlerin bakımını ve temizliğini de kolay olarak yapabilmektesiniz. Prekast içeriği itibariyle darbelere ve su, rüzgar gibi durumlara da dayanıklı olduğundan kolay temizlenebilir bir yapısı da vardır. 

BEONSAN İle Özel Dizayn Prekast Cephe İşlemleri

Prekast alanında kendini kanıtlamış ve bu zamana kadar yapmış olduğu yapılarla adından söz ettiren Beonsan’da prekast cephe kaplama işlemlerinde kendi istediğiniz tasarımları tercih edebilirsiniz. Halihazırda yapılmış olan konutlarınızın dış cephesinde bunları kullanabilir ya da sıfırdan yapacağınız bir projede, yapıda da bu işlemleri seçebilirsiniz. Binaya ekstra yük bindirmeyecek bir avantaj da olması kullanıcılar için ve yaşam alanlarının daha güvenilir olması bakımından fayda sağlamaktadır. Özel cephe tasarımından prekast kalıbı üretimi ve montaj kısmına kadar olan süreçte profesyonel bir destek istiyorsanız firmamızla irtibata geçerek işlemler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Previous Kapı Söveleri

Leave Your Comment

Bilgi Al