Eskişehir Prekast

Beton sistemleri arasında sağladığı estetik görünüm ve sağlamlığıyla bir adım öne çıkan prekastta her şehir için farklı yapı işlemleri tercih edilebilir. Eskişehir prekast işlemlerinde kentin tarihi dokusunu yansıtabilen söve işlemleri, mevsim koşulları dahilinde ısı yalıtım veya konutlarda, kurum binalarında, sosyal ve kültürel alanlar içerisinde eskişehir prekast cephe işlemleri uygulanabilmektedir. 

Kaliteli Eskişehir Prekast Uygulamaları

Prekastın yapılarımıza sağladığı faydalar saymakla bitmeyen tarzdadır. Tek bir işlem ile onlarca avantajı beraberinde getirebilir. Bu faydaları daha çok birden fazla uygulamalarla kullanabiliyorduk. Ancak teknolojik gelişmeler dahilinde işin içerik ve kalıp kısmında da büyük ilerlemeler kaydedildi. En sağlıklı ve sağlam içeriklerin tercih edildiği bu sistemde, kalıplarda istenen dizaynlarda üretilebiliyor. Yaşam alanlarınızı güzelleştirmekle kalmayıp buralardan sağlayacağınız konforu da en yüksek seviyeye çıkarıyor. Kaliteli Eskişehir prekast uygulamaları olarak yapılarda tercihlerinize göre beton temel malzemeleri ile birlikte cephe, peyzaj gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Prekast veya Eskişehir prekast fiyatları olarak belirleyici unsurlar da işlem özelinde değişebilmektedir. 

Eskişehir’de Prekast Çözümlerinin Avantajları

Prekastın her kent için yapılar üzerinde farklı bir çözüm veya inşa yöntemi bulunabilir. Sert karasal iklimin görüldüğü Eskişehir’de konut veya kurumsal yapılarda ısı yalıtımı talep edilebilir. Eskişehir cephe kaplama işlemlerinde de genellikle ısı yalıtımlı prekast cephe paneli yönünde bir işlem çoğunluğu olabilir. Ancak avantajları sadece bununla bitmemektedir. 

 • Ses yalıtımını da sağlar.
 • Dış cephe tasarımında sonsuz bir model seçeneği bulunur. 
 • İnce formlarda olduğundan dolayı binaya yük bindirmez, geniş alan kazandırır.
 • Su ve rüzgar geçirmez. 
 • A1 yanmaz formuyla yangınlara karşı, mono fiber yapısıyla da darbe ve depreme karşı dayanıklıdır.

Eskişehir Prekast Ürünlerimiz

Eskişehir, eğitim ve kültürel şehirler arasında ülkenin en önde giden şehirlerinden biridir. Tarihi geçmişiyle de yapılarda farklı kültürlerin izlerini taşıyabilir. Prekast işlemleri de kentin bu kültürel zenginliğinden yola çıkarak istenilen her yapıya bunları yansıtabilir. Ya da daha modern ve klasik modeller ile de yapılarınıza destek sağlanabilmektedir. Eskişehir’de prekast işlemlerin genelde uygulanan işlemler ise;

 • Kapı söveleri,
 • Kolon ve kolon başlıkları,
 • Kemerli ve kilit taşlı pencere prekastları,
 • Saksı ve vazolar,
 • Korkuluk ve küpeşteler,
 • Kabuk cephe kaplama panelleri,
 • İslami formlar
 • Özel dizayn edilmiş cephe elemanları
 • Isı yalıtımı cephe kaplama panelleri
 • Giriş Arkad ve Pedimentleri
 • Payanda ve Eliböğründeler 

Eskişehir Dış Cephe Kaplama

Eskişehir prekast dış cephe kaplama işlemlerinde işin estetik tarafı dışında sağlamlık gibi unsurları da göz önüne alınır. Bu sistemler oluşturulurken fabrika üretimi aşamasında en uygun kalıplar hazırlanır. Standart ölçüler dışında istenen ebatlarda kalıplar çıkarılabilir. Böylelikle yapılar üzerinde ulaşılmadık bir alan da bırakılmaz. Prekastın sağladığı avantajlardan yapının her bölgesinde yararlanılmış olur. Montaj kısmında da üretilen iskelet sistemi yapıya özel olmaktadır. Bu sayede yapıların dış cephesinde de istenen estetik formlar kolaylıkla uygulanabilir. 

Eskişehir Prekast Cephe Fiyatları

Yapı sistemleri arasında diğerlerine göre bünyesinde oldukça fazla avantajı barındıran prekast, dünyada olduğu kadar ülkemizde de tercih edilmeye başlanmıştır. Diğer uygulamaların birden fazla işlemle sağladığı yararları tek bir işlemle sağlaması, hem yapıcı firmaya hem de kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca diğer uygulamalara göre daha az maliyetlidir. Eskişehir dış cephe mantolama firmaları olarak arayışlarınızda yapılarınıza özel projeler üreten Beonsan’ın örnek çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Eskişehir dış cephe kaplama fiyatları veya işlemler hakkında bilgi almak için ise firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

Bilgi Al