Gaziantep Prekast

Yeni bir yapıda veya halihazırda yapılmış olan yapılarda tercih edilebilen yeni nesil beton sistemlerinden prekast, bulunduğu her alanı daha sağlam ve estetik bir hale getirir. Diğer sistemlere göre daha düşük bütçelere mal olabilmesiyle de kullanıcıların gözdesi haline gelen bir sistem olmuştur. Şehirlerin kendi mimari kültürlerini korurken de birbirinden farklı uygulamalarıyla buna katkı sunar. Gaziantep prekast uygulamasıyla da kentin dokusunu bozmadan, o bölgenin mimari kültürüne göre tasarımlarla daha sağlam yapılar elde etmek çok avantajlı olmaktadır. 

Gaziantep Prekast Fiyatları

Her alanda olduğu gibi bir işin fiyatlandırılmasında belirli kriterler vardır. Prekastta da durum aynı şekildedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uygulama hizmetleri ve sunulan ürünler olarak oldukça geniş bir alandır. Bu işlemlerin uygulandığı alanların ölçüsü, prekastın dışında kullanılan malzemeler, montajı ve daha birçok süreç prekast fiyatları için belirleyici olur. Özel konutlar, rekreasyon alanları, resmi kurumlar, ulaşım alanları gibi birçok alanda kullanılabilen bu sistem sağlamlığı ve estetikliği size avantajlarla kazandırır. Her yapının sahip olduğu metrekare ölçüsü farklı olacağından prekastta da fiyatlar anlamında bir farklılık olacaktır. Bu anlamda özel ya da kişisel yapı projeleriniz için, ısı yalıtımı tarzı ihtiyaçlarınızda prekasttan yararlanmak istiyorsanız, firmamızla irtibata geçerek Gaziantep prekast fiyatları ve uygulama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Beonsan’da projeler için isteğe göre 3D Görselleştirme hizmeti de sunulabilir. Bununla projeleriniz için panel üretimine başlanmadan önce nasıl görünüme sahip olacağı hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. 

Gaziantep Prekast Hizmetlerimiz

Prekast denildiğinde birbirinden farklı yapım ve uygulama aşamalarından bahsedilebilir. Yapılarda kullanılan ürünler prekast imalat süreciyle elde edilir. Fabrika ortamında gereken tüm teçhizatlarla birlikte en sağlam formlarıyla üretilirler. Kullanıcıların istedikleri uygulamalar için gereken kalıplar ile elde edilen paneller daha sonra prekast montaj hizmetiyle yapılarda kullanılır. Burada kullanıcıların farklı ihtiyaçlara göre tercih edebileceği hizmetler yer alır. Direkt olarak prekast cephe kaplama, prekast dış cephe tasarımı ile dış alanlarda işlemler yapılabilir. Isı yalıtımı ihtiyacına göre ısı yalıtımlı prekast cephe paneli bulunurken, estetik düzenlemeler için ise prekast söve hizmeti tercih edilebilmektedir. 

Gaziantep Prekast Ürünlerimiz

Cephe tasarımı, ısı yalıtımı veya söve gibi ihtiyaçlar dahilinde yapılan her işlemde istenen kalıplarla elde edilebilir. Geleneksel mimari kalıpları dışında modern ve günümüze ait hazır kalıplar da burada yer alabilir. prekast ürünleri olarak da çok fazla seçenek sunulur. 

Antep prekast hizmeti dahilinde tercih edilebilecek ürünler listesinde de;

 • Kapı Söveleri
 • Kat Silmeleri
 • Monoblok Pencere Ve Kapı Prekastları
 • Köşe Kaplamalar
 • Kolon Başlıkları
 • Prekast Kolon
 • Payanda Ve Eliböğründeler
 • Denizlikli Pencere Prekastları
 • Kabuk Cephe Kaplama Panelleri
 • İslami Formlar
 • Saksı Ve Vazolar
 • Özel Dizayn Cephe Elemanları gibi işlemler bulunur. 
Bilgi Al