Kayseri Prekast

Yapı ve peyzaj alanlarında son zamanlarda sıklıkla rastladığımız prekast birçok avantajı da beraberinde getiriyor. İstenilen estetik formları en sağlam yapıyla birlikte sunan prekast uygulaması her şehir için farklı işlemlerle de tercih edilebilir. Kayseri Prekast işlemlerinde de kentteki yapılarda ihtiyaç duyulan ısı yalıtımı, prekast cephe ya da prekast beton gibi işlemler tek olarak da tercih edilebilir. Yeni bir yapı inşasında da beton ve cephe aşamalarındaki tüm işlemleri tercih edebilirsiniz. 

Kayseri Prekast Uygulamaları

Her kentte ihtiyaç duyulan yapı sistemleri farklılaşabilir. Buna etki eden en önemli faktör iklim ve arazi koşullarıdır. Rüzgar, sıcak ve soğuk havanın en çok etki ettiği şehirlerde bunların yaşam alanlarındaki ideal sıcaklığı etkilemesinin önüne geçilmek istenir. Bu ihtiyaca yönelik olarak ise ısı yalıtım dış cephe kaplamaları yapılabilir. Eğer arazi koşulları ve jeolojik yapısından dolayı sarsıntılara müsait bir durum söz konusuysa da mono fiber malzemeli işlemleri temeldeki beton aşamalarında kullanılır. İşin daha estetik ihtiyaçları için ise prekast söve uygulaması bulunur. Burada standart bir tasarımın dışında da kalıplar oluşturma imkanınız vardır. Kayseri’deki prekast uygulamaları da yapılarda ihtiyaç duyulan işlemlere göre tercih edilebilmektedir. Ticaret, tarım, eğitim ve kültürel bir şehir olan Kayseri’de kurum binaları da bunlara göre dizayn edilmektedir. Bireysel konutlarınızda ya da özel yapılarda prekastın sağlayacağı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kayseri Prekast Ürünlerimiz

Prekastın yapılarda etki ettiği birçok aşama vardır. İhtiyacınıza göre ister temel beton işlemlerinde isterseniz de dış cephede yalıtım veya söve olarak kullanabilirsiniz. Kayseri’de de kentin ihtiyaç duyduğu yapı işlemleri dahilinde bu uygulamalarda özel tercihler bulunabilir. Bu uygulamalar da;

 • Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi
 • Kat Silmeleri
 • Kapı Söveleri 
 • İslami Formlar
 • Güneş Kırıcılar
 • Kemerli ve Kilit Taşlı, Denizlikli Pencere Prekastları,
 • Köşe Kaplamalar,
 • Giriş Arkad ve Pedimentleri,
 • Payanda ve Eliböğründeler,
 • Kabuk Cephe Kaplama Panelleri
 • GRC Kabuk Paneller
 • Özel Dizayn Cephe Elemanları olarak sıralanabilir. 

Kayseri Prekast Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplamaları işlemleri içerisinde birçok işlemi barındırabilir. Bu aşamada estetik görünüm olarak istediğiniz kalıpları oluşturabilir, ısı yalıtımı veya daha ince yapı formlarını kullanabilirsiniz. Prekast cephe kaplama işlemlerinde de yapıda ihtiyaç duyulan işleme göre bir üretim aşaması izlenir. Eğer prekast kaplama düz tasarımlarda tercih edilecekse kalıpların oluşturulması daha basit olacaktır. Ancak bu yapılar üstünde kat silmeleri, köşe kaplamalar ya da denizlikli pencere prekastları uygulanacaksa kalıpların tasarımları için ayrı bir süreç de işleyecektir. 

Kayseri Prekast Uygulama Fiyatları

Son dönemlerin popüler beton yapı sistemlerinden olan prekastta yapılarınıza sağlamlık ve estetik görünüm kazandırılır. Prekast firması arayışınız için proje belirlenmesi, 3D görselleştirme ile birlikte üretim ve uygulama aşamalarında profesyonel bir süreç yöneten Beonsan’ın örnek çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Prekast fiyatları veya yapılarınız için en uygun işlemler için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. 

Bilgi Al